Як правильно зав'язувати краватку

Як правильно зав'язувати краватку

Як правильно зав'язувати краватку

14/08/2020

        Краватка давно стала незамінним елементом чоловічого ділового стилю. Чоловіча краватка з'явилась в XVII столітті у Франції. Вона не просто доповнює образ, а робить його завершеним. З допомогою цього аксесуару можна додати родзинку до стриманого ділового стилю.
        За десятки років використання цього аксесуара в діловому стилі сформувалися загальні правила його носіння, з якими буде корисно ознайомитися кожному. Слід дотримуватися деяких рекомендацій по вибору, поєднанню його з іншими речами.
                                                    Колір краваток
        Які краватки повинні бути в гардеробі кожного джентльмена? Щодо забарвлення, в колекції аксесуарів повинні бути присутніми такі краватки:
Однотонні - обов'язково, щоб вони комбінували з кольором костюма, не зливалися з кольором сорочки. Виграшно виглядає краватка червоного кольору, який символізує владу і сильну особистість.  З повтором візерунка - смужка, горошок і інше геометричне забарвлення доречне для ділових зустрічей і серйозних переговорів. Вибираючи візерункову прикрасу, подбайте про те, щоб костюм і сорочка були однотонні. Різні малюнки на вільну тематику доречні для неофіційного дрес-коду, вечірок, неформальних зустрічей і т.д.
        Барвисті відтінки - для чоловіків молодих і впевнених у собі. Джентльмени солідного віку можуть дозволити собі одягнути такий виріб лише на курортний відпочинок в теплу пору року.
                                            Як правильно зав'язувати краватку
        Уміння правильно зав'язувати краватку - один з найважливіших навичок в арсеналі справжнього чоловіка. На сьогоднішній день існують десятки способів створення вузлів, і кожен з них залежить від особистих переваг. Всіх їх об'єднує одне - вони роблять чоловіків чарівними.                                            Легкий спосіб зав'язати краватку або вузол Kent
        Вузол Кент або Kent - найпростіший вузол, з якого можна почати навчання. Вузол підходить під класичний і неформальний стилі одягу для всіх видів краваток і форм комірів сорочки.

 

                                                Простий і універсальний Four-in-Hand
        Вузол Четвертний або Four-in-Hand - це найуніверсальніший, в той же час простий спосіб зав'язати краватку. Складається з 7 кроків, проте підійде під будь-який випадок і стиль одягу. Вузол підходить під класичний, середній і широкий комір.

 

                                                    Симетричний вузол Віндзор
        Вузол Віндзор або Windsor - це об'ємний і симетричний вузол, який відмінно виглядає на комірі з м'якими куточками (як на сорочках поло), середньому і широкому комірі.

 

                                                Модна асиметрія або вузол Prince Albert
        Вузол Принц Альберт або Prince Albert - досить витончений і асиметричний вузол для краватки. Здорово виглядає на чоловіках худорлявої статури. Рекомендуємо використовувати тонкий краватку шириною до 5-6 см. Підходить для середнього, широкого і коміра з гудзиками.

 

                                                                    Вузол Kelvin
        Вузол Кельвін або Kelvin названий на честь фізика і винахідника William Thomson, 1-го барона Kelvin - того самого, який винайшов шкалу Кельвіна. Дуже схожий на Четвертний вузол, підходить для коротких і класичних комірів.

 

                                                            Вузол Half Windsor
        Вузол Напіввіндзор або Half Windsor - універсальний вузол, що відмінно підходить для широких і щільних краваток. Вузол досить симетричний і підходить для широких комірів і комірів з м'якими куточками.

 

                                                    Вузол Pratt або Американський
        Вузол Пратт або Pratt, був придуманий співробітником торговельної палати США Джеррі Праттом. Вузол універсальний і підходить для класичного коміра і з закругленими кінцями.
        У даній статті ми розповілі, як правильно підібрати краватку під конкретний стиль, та розповілі яким є основні методи зав'язування краватки.