Як носити шарф з пальто

 Як носити шарф з пальто

Як носити шарф з пальто

14/08/2020

Кожен з нас любить та носить ті чи інші аксесуари. В кожного будуть свої вподобання. Купляючи будь-який аксесуар, кожен має свої критерії для вибору,  але, є також такі характеристики, які будуть притаманними для будь яких речей. Це, в першу чергу якість, стиль та ціна. Коли ми хочемо придбати шарф, на ці основні якості ми дивимось в першу чергу, і тому купляючи шарф, потрібно з серйозним і відповідальним підходом ставитись до цієї справи. В цій статті ми хочемо поділитись з вами, на які деталі варто звертати увагу при купівлі шарфу, та як правильно його підібрати чоловікові.

Беззаперечною перевагою чоловічого шарфа є поєднанням декількох важливих функцій: забезпечення тепла для горла, захищення від вітру, та одночасно можливість стильно виглядати, і добавити родзинки до вашого образу. Чоловічий шарф має особливість надавати особливий стиль його власнику та робити його більш елегантним. Цим аксесуаром можна доповнити ваш повсякденний стиль одягу, і зробити його індивідуальним та модним.

                                                     Матеріали з яких виробляють шарфи

               При купівлі шарфу, потрібно визначити стиль, який вам подобається і не менш важливо вибрати якісний товар, щоб носити його часто та щоб вам було комфортно в ньому. При виборі, потрібно звертати увагу на матеріали з яких виготовлений шарф. Рекомендовано, щоб він був з натуральних складників та приємним на дотик. У випадку, якщо товар містить синтетику, це може спровокувати подразнення на тонкій та чутливій шкірі шиї, та доставляти дискомфорт власнику.

Найкраще зберігають тепло - шарфи з шерсті. Шерсть здатна поглинати більше 30% вологи, залишаючись при цьому сухою, тому шарф з цього матеріалу, буде найбільш комфортним та практичним. Одним з найдорожчих матеріалів вважається кашемір, аксесуари з нього дуже тонкі, легкі і теплі.

Є безліч варіантів як носити шарф з пальтом, ми зупинимося на п’ятьох основних, з якими ви завжди будете стильно виглядати.


Варіант 1. Накинувши на шию

Довгі класичні шарфи можна просто накинути на шию. В цьому випадку не йдеться про захист від холоду, але даний варіант додає образу завершеності. Такий варіант ідеально підходить для теплої осені і весни. Незважаючи на простоту цього варіанту, шарф завжди виглядає, як гармонійне доповнення вашого образу. Але ви повинні не забувати, що шарф повинен відрізнятися від пальто кольором, в іншому випадку, асиметрія вашого образу загубиться. Наприклад, якщо пальто сіре, то шарф може бути чорним, темно-синім з принтом.


Варіант 2. Обкрутити навколо шиї один раз

Цей варіант вважається вишуканим, хоч він і простий по суті своїй. Тут також варто підбирати шарф контрастний по кольору. Образ буде виглядати вдалим, якщо шарф і взуття будуть в одній колірній гамі. У цьому варіанті шарф може бути трикотажним, в'язаним, шерстяним.

Якщо ви віддаєте перевагу комфорту і не любите постійно поправляти довгі кінці виробу, то цей спосіб саме для вас.


Варіант 3. Накинути другий кінець шарфа на друге плече

В цьому варіанті, шарф грає роль виключно аксесуару. Такий спосіб носіння шарфу додає образу помітності. Якщо ви бажаєте досягти саме такого ефекту, то цей спосіб для вас.


Варіант 4. Укутатися

Тут йде мова про наступне: обернути шарф навколо шиї по всій довжині і сховати його кінці. Цей спосіб особливо актуальний для людей, що живуть в країнах з холодниму кліматом. Відмінно в такому варіанті виглядає картатий бежевий або в'язаний чорний шарф.


 Варіант 5. Завязати як краватку

 Практично, до будь-якого стилю підійде і останній варіант зав'язування шарфу. Потрібно зав'язати його як краватку, а кінці сховати під одяг.

Ми рекомендуємо не боятися з експерементами по стилю та кольору. Чим більше у вас буде шарфів, ти більше буде варіантів видозмінювати ваш стиль! Красиві та стильні аксесуари, завжди додавали родзинки своїм власникам, та вирізняли їх серед інших.